Üyelik

  •  17.05.2013
  •  

Üyelik

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Peraicgiyim.com'a üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

-Daha önce peraicgiyim.com'dan alıveriş yaptıysanız, yeni siparişlerinizde sadece e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.
-Bilgi formunu bir daha doldurmanıza gerek yoktur.
-Sipariş takibi yapabilirsiniz.
-Alışveriş yaptıkça perapuan kazanırsınız.
-Peraicgiyim.com' da düzenlenen indirimlerden, kampanyalardan, deneme boyu ürünlerden, promosyonlardan ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.
-Peraicgiyim.com en son yeniliklerden, kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olursunuz..

Nasıl Üye Olacağım?

Her sayfada, üst bölümde bulunan Hesabım butonuna veya " ÜYE OL" linkine tıklayın. Formda yer alan tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Ad, Soyad e-mail ve şifre bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girin..
Daha önce Peraicgiyim.com 'dan alışveriş yaptıysanız, sayfanın sağ kısmında yer alan bölüme sadece e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.
Bilgi formunu bir daha doldurmanıza gerek yoktur. peraicgiyim.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerini kaydetmediğinden, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz bir kez daha sorulacaktr.

Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Her sayfanın üstünde yer alan "HESABIM" bölümünde bulunan "Şifremi Unuttum" seçeneğine tıklayarak veya "Şifremi Unuttum" sayfasına giderek üye olduğunuz email adresini girin.Şifreniz emailinize gönderilecektir.