Sıkça Sorulan Sorular

  •  15.08.2017
  •  

Sıkça Sorulan Sorular

 
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Peraicgiyim.com'a üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.
 


Üyeliğin avantajları nelerdir?

-Daha önce peraicgiyim.com'dan alıveriş yaptıysanız, yeni siparişlerinizde sadece e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.
-Bilgi formunu bir daha doldurmanıza gerek yoktur.
-Sipariş takibi yapabilirsiniz.
-Alışveriş yaptıkça perapuan kazanırsınız.
peraicgiyim.com' da düzenlenen indirimlerden, kampanyalardan, deneme boyu ürünlerden, promosyonlardan ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.
-Peraicgiyim.com en son yeniliklerden, kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olursunuz.
 
Nasıl üye olacağım?
Her sayfada, üst bölümde bulunan Hesabım butonuna veya " ÜYE OL" linkine tıklayın.
Formda yer alan tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Ad, Soyad  e-mail ve şifre bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girin.
 
Daha önce peraicgiyim.com 'dan alışveriş yaptıysanız, sayfanın sağ kısmında yer alan bölüme sadece e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.
Bilgi formunu bir daha doldurmanıza gerek yoktur. peraicgiyim.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerini kaydetmediğinden, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz bir kez daha sorulacaktr.

 
Şifremi unuttum, ne yapabilirim?
-Her sayfanın üstünde yer alan "HESABIM" bölümünde bulunan "Şifremi Unuttum" seçeneğine tıklayarak veya -Şifremi unuttum sayfasına giderek, üye olduğunuz email adresini girin.
-Şifreniz emailinize gönderilecektir.

Taksit imkanları nelerdir?
Taksit imkanları aşağıda belirtilmiştir.

Akbank, Axess,Garanti Bankası, Bonus Card,Yapı Kredi Bankası, World Card

 Peraicgiyim.com’ dan kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli mi ?

Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır.
 

Kredi kartımla ödemek zorunda mıyım ?

Hayır, mağazamızda Havale, EFT ve PTT Posta Çeki ödeme yöntemiyle de ödeme yapabilirsiniz.

Kişisel bilgilerimi size vermem güvenli mi ?

-Peraicgiyim..com, verdiğiniz bilgileri yalnızca, sizlere daha iyi hizmet verebilmek, ve size daha çok hitap edecek ürünler satabilmek için kullanılır.
-Peraicgiyim.com, sizin izniniz olmadan, kişisel bilgilerinizi, üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşmaz.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?
Her sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "HESABIM" linkinden, Sitemize üyelik girişi yaparak , Sipariş Takibi sayfalarına ulaşabilir, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sanal Kart Uygulaması nedir?

Sanal Kart, bankaların, özellikle internet alışverişi için hizmete sundukları bir çeşit kredi kartıdır. Bu kartın özelliği ise, limitinin 0 (sıfır) olmasıdır. Peki, limiti sıfır olan bir kartla nasıl alışveriş yapacaksınız ?
Önce, satın alacağınız ürün(lerin) toplamını hesaplıyorsunuz. *Satın al* butonuna basmadan önce, ilgili bankanın internet şubesine girip, hesabınızdan veya sürekli kullandığınız kredi kartından, ödeyeceğiniz kadar olan tutarı sanal karta yüklüyorsunuz.

Böylece sanal kartınızın limiti, alışveriş yapacağınız ürün bedeli kadar oluyor. Alışverişinizi yapıyorsunuz, ve sanal kartınızın limiti tekrar sıfır oluyor.