Pera Puan

  •  15.08.2017
  •  

Pera Puan

 

PERAPUAN Nedir?
Perapuan Programı sitede alan bazı aksiyonlar için puan kazanmanızı sağlar. Satın aldığınız ürünler ve yorumlarınız için puan kazanırsınız.

Üyelerimiz İçin Perapuanların Faydaları

-Bir kez sitemize kayıt olduktan sonra, siparişinizin tutarı oranında ödül puanı kazanmanız ve biriktirmeniz mümkün olacak, kazandığınız bu ödülü sonraki siparişlerinizde kullanabileceksiniz
-Perapuanlar, sitede yaşadığınız alışveriş deneyimi için ekstra bonuslardır ve sadık bir müşterimiz olduğunuz için size teşekkür etmemizin bir yoludur.Perapuan Kazanın !
-Site üzerinde aşağıdaki işlemlerden  puan kazanabilirsiniz:
•    Alışverişlerinizde:  Her alıverişinizde sipariş tutarınıza göre puan kazanırsınız, bu puanları hesabınızda “Ödül Puanları” sayfasında bulabilirsiniz.
•    Davet ettiğiniz arkadaşlarınız siteden alışverişleriniz yaptıklarında

Perapuan kaç TL'ye karşılık gelir?
Her 100 TL tutarındaki alışverişinize 100 Perapuan HEDİYE!

Kazandığınız puanların geçerliliği 365 gün dür.
Puanlarınızın son kullanım tarihlerini hesap geçmişi bölümünden inceleyebilirsiniz.
 
Puan kazanımı ve dönüşüm oranı kampanyalara göre değişebilmektedir. Güncel dönüşüm oranını hesabınızda yeralan “Perapuan” sayfasında bulabilirsiniz.
 
Perapuan Kullanımı

Birikmiş puanlarınızı ödeme aşamasında kullanabilirsiniz. Ödül puanlarınız 50 Perapuana ulaştığında ödeme sayfasında puanla ödeme seçeneği görüntülenecektir.  Puanla ödeme seçeneğinin görüntülenebilmesi için alışveriş tutarı kazandığınız puanlar kadar veya daha düşük olmalıdır.