Güvenlik

  •  20.03.2013
  •  

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

 

 

Veri Güvenliği:

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

 

 

Garantili Bilgi Transferi

Peraicgiyim.com teknolojinin en gelişmiş güvenlikli yazılımlarını kullanır. Bu yüzden bize kredi kartı bilgilerinizi verirken almış olduğunuz risk, güvenli bir bankanın internet sitesinden işlem yaparken almış olduğunuz risk kadardır.

 

 

Güvenli Alışveriş

-Sitemiz, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır.
-Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır.
-Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.
-Tarayıcınızın Güvenli Olduğunu Nasıl Anlarsınız ?
-Tarayıcınız güvenli modda çalışıyorsa, alt navigasyon çubuğunuzun sağında bir *kilit* ya da *anahtar* işareti olacaktır.
-Ya da tarayıcınızın, görüntülemekte olduğu url adresine bakabilirsiniz.Burada *http* yerine *https* yazacaktır.(İngilizcede *güvenli* anlamına gelen *secure* kelimesinin başharfi olan *s* eklenecektir.